You are here:: Home

IZVJEŠTAJ SA ODRŽANOG EUROPSKOG KICKBOXING PRVENSTVA I SVJETSKOG MUAY THAI PRVENSTVA

E-mail
logo_svjetsko_muay_thai_prvenstvoU mjestu Loutraki, kraj Atene, od 22. do 28. studenog 2010. odrzano je Europsko seniorsko kickboxing prvenstvo u disciplinama semi contact,
full contact, glazbene forme i kick light. Sudjelovao je 501 natjecatelj iz 33 Europske zemlje. Naš predstavnik Pero Gazilj sumljivim odlukama sudaca gubi od Talijana u četvrtfinalu:
-94 kg - Pero Gazilj (Cro) - Paolo Niceforo (Ita) - 16:17. Pero je cijelo vrijeme održavao izjednačeni rezultat, da bi u produžecima izgubio za jedan bod. europsko_kickboxing_prvenstvoOvom izgubljenom borbom u 1/4 finala, Pero Gazilj je ostao na 5. mjestu.
U Bangkoku ( Thailand ) u trajanu od 27.11. - 05.12.2010. odrzano je svjetsko IFMA MUAY THAI  prvenstvo. Velika nam je čast da je na prvenstvu sudjelovao i nas borac Ivan Buljan kao reprezentativac Hrvatske te osvojio odlično 5. mjesto.
U cetvrtfinalu nakon iscrpne bitke bolji od Ivana bio je predstavnik Kirgistana. U prvoj rundi Kirgistanac je bio u knokdownu ali ipak za sudce nije
bilo dovoljno te su podijeljenih odluka prednost dali Kirgistancu koji je u 3. rundi ostavio bolji dojam.